Desteklerimiz öğrenci, öğretmen ve kurumu kapsar. Teklifimiz bu fayda bütünlüğünü amaçladığından dikkatle okumanızı arz ederiz.

Sizlere sağlamış olduğumuz destekler okulunuzun temel ihtiyaçlarını kapsamaktadır.

Temel olarak İngilizce, diğer diller, rehberlik hizmetleri ve spor hizmetlerini içerir.

Kuruluşumuz Türkiye geneli bölgelerde bulunan bayilerimiz aracılığıyla hizmet sağlamaktadırlar. Türkiye bayilik ağı kurmak adına çözüm ortaklığı yapmış olduğumuz firmaların başında  “DÜNYA EDUCATION” bulunmaktadır. Bu ortaklık kapsamında başlangıçta Cambridge, MacMillan yayınları ve diğer yayınlar içerisinden National English ile de sizlere destekler vermekteyiz.

Bünyemizde yer alan ve Türkiye’de rehberlik hizmetleri alanında büyük devrim yaratan, birçok profesör, klinik psikolog ve uzman mentorlar tarafından kabul görmüş online platformda yer alan “PDEVCO” markasıyla geleceğimize yön verecek olan rehberlik programını temin etmekteyiz.

Tüm dünyada artık çağın hastalığı olarak kabul gören aşırı kilo ve obezite problemine çözüm sağlayacak olan anasınıfından itibaren egzersiz alışkanlığı kazandırarak çocukların fiziksel gelişimine önemli destek sağlayan, sıkılmadan, cinsiyet-boy-kilo gözetmeden özgür hareketliliği destekleyen “CROSSACTION” markası da bünyemizde yer almaktadır.